Hakkımızda

   

   İstanbul Psikoloji Atölyesi bilimsel ve etik ilkeler çerçevesinde çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere danışmanlık ve terapi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir. İstanbul Psikoloji Atölyesi'nde çocuk, ergen ve aile danışmanlığının yanı sıra ailelere yönelik seminerler, ebeveyn-çocuk atölyeleri, yaratıcılık ve felsefe atölyeleri, problem çözme becerisi atölyeleri konularında hizmet verirken aynı zamanda okul öncesi eğitim kurumlarına ve çocuk/ergen ile ilgili faaliyet gösteren kurumsal firmalara seminer, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Merkezimizde aynı zamanda çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere yönelik objektif ve projektif testler uygulanmaktadır. Bu testler, bireylerin hem gelişimsel seviyelerini hem de iç dünyalarını anlamamıza yardımcı olarak müdahale kısmında bizlere katkı sağlamaktadır.


Misyonumuz


   İstanbul Psikoloji Atölyesi; çocukların eğitim ve gelişimine, bireylerin problem çözme becerisine katkıda bulunarak program ve uygulamalar geliştirmektedir. Aynı zamanda üniversite öğrencilerinin staj ve eğitim programlarına destek vererek alanda ilerlemelerine yardımcı olmaktadır.

 

Vizyonumuz

   İstanbul Psikoloji Atölyesi; uyguladığı programların kaliteli olmasını hedeflemektedir. Geçmişte olduğu gibi görev bilincimiz ve tüm samimiyetimizle gelecekte de bireylerin yanında olmaya devam edeceğiz. Türkiye’de ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, başarısı kanıtlanmış yeni yaklaşım ve yöntemler ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz.