Eğitim & Staj

Tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi süresince çoğu kişinin hatta hemen hemen herkesin yapmak istedikleri konusunda mağduriyet yaşadığını biliyoruz. Biz de bunun bir nebze de olsa önüne geçebilmek adına dopdolu bir staj programı hazırladık. Çeşitli önlemlerin alınacağı kliniğimizde, özgün içerik ve yoğunlaştırılmış bir eğitim programıyla, staj arayışında olan sizlerin ve gelecekte bu mesleği sürdürecek herkesi bu eşsiz deneyime davet ediyoruz.

Envanter (WISC-R çantası hariç), uygulayıcı sertifikalar ve staj bitirme belgesinin dahil olacağı staj programımız; Aralık ayının ilk Pazarından Ocak ayının ikinci Pazarına kadar sürecektir. Öğle molası haricinde sabah 9’dan akşam 8’e kadar olmak üzere 10 saat eğitim yapılacaktır. Stajımız, Bakırköy’deki kliniğimizde yüz yüze gerçekleşecek olup, tüm güvenlik önlemlerine ve sosyal mesafeye dikkat edilerek uygulanacaktır. Drama ve Role – Play etkinlikleriyle katılımcılarımızla interaktif olabileceğimiz staj programının ücreti 1.300 TL’dir.
 
Not: Zorunlu stajı olan katılımcılarımızın sigortaları okul tarafından karşılandığı müddetçe, staj defterlerine imza atılacaktır.
 
İletişim: İpek Sarı – 0543 874 21 07